foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Get Adobe Flash player

Wereldkampioenschappen:

  • 2006 Aachen (GER): 32e (individueel) en 8e (team) met SHI La Cru

Wereldkampioenschappen voor Jonge Paarden (Le Lion d'Angers (Fra)):

  • 2015 (7-jarige): 39e met Diesel
  • 2010 (6-jarige): 31e met Anteros
  • 2010 (6-jarige): 30e met Eveningstar
  • 2008 (6-jarige): 15e met Vitis
  • 2008 (7-jarige): 29e met Bridget
  • 2007 (6-jarige): 26e met Bridget
  • 2007 (7-jarige): 11e met Troy
  • 2005 (6-jarige): 39e met SHI Sennah
  • 2004 (6-jarige): 29e met SHI Valco

Europese Kampioenschappen:

  • 2011 Luhmühlen (GER): 32e (individueel) en 7e (team) met Bridget
  • 2009 Fontainebleau (FRA): 4e (team) met Bridge

Europese Kampioenschappen (Landelijke Ruiters):

  • 2002 Hartpury (GBR): 23e (individueel) en 4e (team) met Slaney Squire
  • 1999 Feldbach (AUT): deelgenomen met Millstreams Hatricia

FEI Nations Cup wedstrijden:

  • 2015 CICO3* Houghton Hall (Eng): 4e met team met Daimond Lancer

Nederlandse Kampioenschappen:

  • 2014: 5e met Vamp du Monselet
  • 2012: 9e met Rinus
  • 2009: 3e met Troy
  • 2008: 5e met Gidran Ima
  • 2005: 2e met SHI La Cru



Klik hier voor alle FEI uitslagen en Jan zijn positie op de Longines wereldranglijst


2016:

  • CCI2* Strzegeom (Pol): 26e met Highlander van de Puiput
  • CCI3* Saumur (Fra): 17e met Vamp Du Monselet
  • CIC1* Castenray: 3e met Keano van de Vinkenhof
  • CCI1* Castenray: 2e met Diamond Lancer
  • CICO3* Fontainebleau (Fra): 30e met Vamp du Monselet
  • Indoor Brabant, Indoor Eventing (1.25m): Winnaar met Vamp Du Monselet

2015:

  • CIC3* Breda: 13e met Vamp du Monselet
  • CIC2* Breda: 14e met Diesel
  • CIC2* Helvoirt: 25e met Checkpoint Charlie
  • CIC1* Helvoirt: 2e met Soraya
  • CIC2* Merksplas (Bel): 17e met Checkpoint Charlie, 18e met Millstream's Diesel - CIC1* 6e met Euzebio
  • CIC2* Kreuth (Dui): 12e met Diamond Lancer


2014:

  • CCI3* Boekelo (NED), 48e met Vamp du Monselet
  • CIC3* Breda (NED), 17e met Burgs Bailey's, CIC2* 15e met Diamond Lancer
  • CIC1* Varsseveld (NED), 5e met Vamp du Monselet, 8e CIC1* met Cocu
  • CCI1* Barroca D'Alva (POR): 3e met Vamp du Monselet

2013:

  • CIC1* Helvoirt: 22e met Athina du Monselet en 68e met Hilaire ter Bunder
  • CCI1* Arville (BEL): 28e met Amira
  • CIC3* Luhmühlen (GER): 33e met Rinus
  • CIC1* Maarsbergen (NED): 12e met Valcor en 29e met Cappuccino
  • CIC3* Barroca d'Alva (POR): 7e met Bridget
  • CCI2* Barroca d'Alva (POR): 15e met Anteros
  • CIC1* Barroca d'Alva (POR): 8e met Anteros en 10e met Bridget

2012:

  • CCIO3* Boekelo (NED): 77e met Rinus
  • CIC3* Waregem (BEL): 10e met Bridget
  • CIC1* Waregem (BEL): 2e met Winston en 21e met Vision
  • CIC1* Varsseveld (NED): 31e met Burgs Baileys
  • CIC3* Breda (NED): 15e met Rinus
  • CIC2* Breda (NED): 3e met Winston en 13e met Mr Feelgood
  • CIC1* Helvoirt (NED): 5e met Winston en 35e met Mr Feelgood
  • CIC1* Sandillon (FRA): 27e met Zara en 30e met Rinus
  • CICYH1* Sandillon (FRA): 25e met Burgs Baileys
  • CICO3* Aachen (GER): 35e (individueel) en 6e (team) met Bridget
  • CIC1* Maarsbergen (NED): 7e met Mr Feelgood
  • CIC3* Bramham (GBR): 47e met Bridget
  • CICO3*-W Strzegom (POL): 22e (individueel) en 4e (team) met Vision
  • CIC3* Dos Hermanas (ESP): 4e met Bridget en 10e met Rinus
  • CIC2* Dos Hermanas (ESP): 5e met Analyze This
  • CIC3* Dos Hermanas (ESP): 11e met Bridget
  • CIC2* Dos Hermanas (ESP): 6e met Rinus en 10e met Analyze This

2011:

  • CCI4* Pau (FRA): 32e met Bridget
  • CIC1* Langenhagen (GER): 6e met Queen of the Catwalk, 7e met Anteros en 28e met Vamp du Monselet
  • CIC3*-W Malmö (SWE): 28e met Bridget
  • CIC3* Pardubice (CZE): 4e met Vison
  • CIC1* Pardubice (CZE): 2e met Vamp du Monselet en 4e met Vamp du Monselet
  • CIC3*-W Strzegom (POL): 10e met Troy
  • CCI3* Strzegom (POL): 11e met Bridget
  • CIC1* Strzegom (POL): 25e met Charlie Jean Z
  • CIC3* Bialy Bor (POL): 5e met Troy en 30e with Vision
  • CCI1* Bialy Bor (POL): 10e met Charlie Jean Z
  • CIC1* Jardy (POL): 14e met Bridget

2010:

  • CCI3* Boekelo (NED): 51e met Bridget
  • CIC2* Varsseveld (NED): 14e met Vision
  • CIC3* Breda (NED): 6e met Troy en 12e met Bridget
  • CIC2* Breda (NED): 5e met Winston
  • CIC2* Helvoirt(NED): 10e met Vision
  • CIC1* Helvoirt(NED): 10e met Winston en 26e met Eveningstar
  • CIC3*-W Malmö (SWE): 21e met Troy
  • CIC1* Hünxe (GER): 9e met Wendy en 25e met Eveningstar
  • CIC3*-W Strzegom (POL): 15e met Troy en 22e met Bridget
  • CIC1* Strzegom (POL): 18e met Gidran Ima
  • CCI1* Fürstenau (GER): 12e met Winston
  • CCI1* Everswinkel (GER): 9e met Vision en 21e met Wendy
  • CIC3*-W Marbach (GER): 15e met Bridget en 16e met Troy
  • CIC1* Marbach (GER): 15e met Vision
  • CIC1* Kreuth (GER): 14e met Gidran Ima
  • CCI2* Compiègne (FRA): 17e met Troy en 37e met Bridget
  • CIC1* Barroca d'Alva (POR): 4e met Bridget en 25e met Wendy
  • CIC2* Vale Sabroso (POR): 18e met Act-In Gidran Nepomuk
  • CIC1* Vale Sabroso (POR): 13e met Ultimo en 25e met Wendy

2009:

  • CCI3* Boekelo (NED): 46e met Bridget en 66e met Gidran Ima
  • CIC2* Schwaiganger (GER): 12e met Gidran Ima
  • CIC3* Breda (NED): 9e met Bridget en 10e met Troy >LI>CCI2* Nagykanizsa (HUN): 2e met Gidran Ima
  • CIC3* Luhmühlen (GER) 18e met Bridget en 19e met Troy
  • CIC3*-W Marbach (GER) 20e met Bridget en 22e met Troy
  • CIC1* Kreuth (GER) 3e met Gidran Ima

2008:

  • CCI3* Boekelo (NED) 67e met Gidran Ima
  • CIC2* Varsseveld (NED) 19e met Scarlet vd Peerdebos
  • CIC1* Varsseveld (NED) 29e met Vitis
  • CIC2* Helvoirt (NED) 11e met Scarlet vd Peerdebos
  • CCI2* Pardubice (CZE) 5e met Gidran Ima
  • CCI2* Hohenberg-Krusemark (GER) 24e met Gidran Ima en 30e met Bridget
  • CCI1* Hohenberg-Krusemark (GER) 27e met Valco
  • CIC1* Kreuth (GER) 12e met Troy

2007:

  • CIC1* Varsseveld (NED) 1e met Rudie
  • CCI2* Hong Kong (CHI) Test event for Olympic Games 11e met Toy
  • CIC1* Arville (BEL) 7e met Bridget
  • CCI2* Ede (NED) 9e met Troy
  • CIC1* Fontainebleau (FRA) 48e met Katburry du Tacc
  • CCI1* Fontainebleau (FRA) 28e met Troy

2006:

  • CIC2* Varsseveld (NED) 15e met SHI Sennah en 35e met SHI Gidran Ima
  • CIC1* Waregem (BEL) 22e met Rudie, 13e met SHI Troy en 15e met SHI Sennah
  • CIC2* Pardubice (CZE) 4e met Mirabelle de Duinoord en 23e met SHI Latello
  • CIC3*-W Schenefeld (GER) 32e met SHI La Cru
  • CIC3* Breda (NED) 2e met SHI Gidran Ima
  • CIC2* Breda (NED) 10e met SHI Latello
  • CIC1* Hünxe (GER) 8e met SHI Troy, 15e met Mirabelle de Duinoord en 20e met SHI Chazadaa
  • CIC3* Ede (NED) 4e met SHI La Cru en 27e met SHI Gidran Ima
  • CCI1* Ede (NED) 21e met SHI Chazadaa
  • CIC3* Marbach (GER) 31e met SHI Gidran Ima en 32e met Tosca vd Peerdebos
  • CIC2* Kreuth (GER) 27e mnet SHI Latello en 41e met Tosca vd Peerdebos
  • CIC1* Kreuth (GER) 25e met SHI Gidran Ima en 41e met SHI Chazadaa
  • CCI3* Barroca d'Alva (POR) 11e met SHI La Cru

2005:

  • CCI** Boekelo (NED) 41e met SHI La Cru
  • CIC* Varsseveld (NED) 6e met SHI Latello en 10e met SHI James Bond
  • CIC** Varsseveld (NED) 22e met SHI Scarlet vd Peerdebos
  • CIC***-W Martinvast (FRA) 21e met SHI La Cru
  • CIC*** Bonn-Rodderberg (GER) 30e met SHI La Cru
  • CCI** Breda (NED) 2e met SHI Gidran Ima
  • CIC** Breda (NED) 11e met SHI La Cru
  • CIC*** Ede (NED) 19e met SHI Scarlet vd Peerdebos
  • CIC** Ede (NED) 10e met SHI Gidran Ima
  • CIC* Ede (NED) 15e met King V Celle Broedersbos
  • CIC* Bielefeld (GER) 1e met King V Celle Broedersbos en 15e met SHI James Bond
  • CIC* Ratingen (GER) 9e met Caprilli's Mendelsohn en 19e met SHI Scarlet vd Peerdebos
  • CIC** Kreuth (GER) 19e met SHI La Cru en 48e met SHI Valco
  • CIC* Kamp-Lintfort (GER) 9e met SHI La Cru en 50e met SHI Valco

2004:

  • CIC** Varsseveld (NED) 22e met Tosca vd Peerdebos
  • CIC** Waregem (BEL) 25e met Tosca vd Peerdebos
  • CIC* Waregem (BEL) 19e met SHI Scarlet vd Peerdebos
  • CIC* Fröhnerhof (GER) 4e met Tosca vd Peerdebos en 9e met SHI Valco
  • CCI** Breda (NED) 6e met Slaney Squire
  • CIC** Breda (NED) 7e met SHI Latello
  • CIC** Ede (NED) 14e met SHI Latello
  • CIC* Marbach (GER) 17e met SHI Valco
  • CIC* Barroca d'Alva (POR) 12e met Tosca vd Peerdebos en 17e met Caprilli's Laureate B
  • CIC** Barroca d'Alva (POR) 50e met Caprilli's Laureate B
  • CIC* Barroca d'Alva (POR) 34e Tosca vd Peerdebos

2003:

  • CIC* Waregem (BEL) 13e met Caprilli's Mendelsohn
  • CIC* Steinhagen (GER) 25e met Caprilli's Mendelsohn en 31e met Tosca vd Peerdebos
  • CIC***-W Cavertitz (GER) 27e Slaney Squire
  • CIC** Wiendorf (AUT) 29e met Tosca vd Peerdebos
  • CCI*** Saumur (FRA) 54e met Slaney Squire
  • CIC* Marbach (GER) 1e met SHI Latello en 5e met Tosca vd Peerdebos
  • CIC*** Marbach (GER) 41e met Slaney Squire
  • CIC* Kreuth (GER) 17e met SHI Latello en 58e met Quilliane
  • CIC*** Fontainebleau (FRA) 48e met Slaney Squire

2002:

  • CCIO*** Boekelo (NED) 59e met Slaney Squire
  • CIC** Ede (NED) 11e met Slaney Squire

2000:

  • Sportman Gemeente Zundert
  • Opgenomen in Rabobank Talententeam

1999:

  • CCI* 6e met Millstreams Hatricia
  • Derby Breda (springen) 5e met Van Gogh
  • EK Landelijke Ruiters Feldbach (AUT) met Millstreams Hatricia

1991:

  • E.K Pony's in Diepenheim met Woodpecker